Наше завдання - максимально допомогти людині, яка хоче відвідати Львів! Тобто ми прагнемо забезпечити туриста найнеобхіднішою інформацією, яку самотужки отримати або важко, або це займе дуже багато часу. Саме тому ми підготували кілька основних рубрик:

Проживання. Звичайно ж, в мережі є досить багато реклами щодо проживання в туристичних місцях, в т. ч. у Львові. Проте ми поставили собі іншу мету - надати інформацію про різноманітні типи проживання (готелі, хостели, квартири-подобово) безпосередньо від власників. Тобто без посередників, а отже це буде найвигідніша (НАЙДЕШЕВША!) пропозиція туристу. При цьому адміністрація сайту також не бере жодної комісії за надання таких даних.

Харчування . Що потрібно туристу після поселення - звичайно ж відпочити від дороги і поїсти. Але ж як вибрати відповідний заклад? У Львові настільки багато різноманітних місць для цього, що мало хто з місцевих жителів зможе Вам всіх їх перелічити. Окрім того, з кожним місяцем зявляються нові заклади. Саме тому ми підготували перелік найцікавіших кавярень, піццерій, кафе та ін. з коротким описом та фотографіями. Обирайте, Смачного! :)

З новими силами Ви захочете відкрити для себе чарівний Львів. Для цього пропонуємо Вам пішохідну екскурсію найцікавішими закутками з аудіогідом! А також, інформацію про музеї нашого міста і особливості транспорту.

І не варто забувати про карту міста. Для Вашої зручності, ми позначили все про що писали вище на карті.Завантажити

Безкоштовно прослухати аудіогід

Завантажити

Карта міста

Ознайомитися з центром міста

Карта міста

Кафе, ресторани

Куди найкраще піти поїсти 

Кафе, ресторани


                                                         audioguides GuidiGO